Kurulduğu günden bu yana Sağlık-Sen çatısı altında sendikal faaliyetler yürüterek sendikacılıkta çeyrek asrı geride bırakan Sağlık-Sen Giresun Şube Başkanı Kerim Süral emekliye ayrıldı. Ayrıca, Bem-Bir-Sen Giresun Şube Başkanlığını başarıyla yürüten Coşkun Musaoğlu da bayrağı kendinden sonraki gençlere devretti.

Vali Ünlü “Aşamayacağımız Hiçbir Zorluk ve Engel Yok” Vali Ünlü “Aşamayacağımız Hiçbir Zorluk ve Engel Yok”

Başkana hem veda hem de vefa niyetiyle tertip edilen törende söz alan Memur-Sen Giresun İl Başkanı Muhammet Sarı; "25 yıl insan ömründe hiç de azımsanmayacak bir süre. Bu süreyi sendikamıza ve davamıza vakfeden cefakar yol arkadaşım Sayın Kerim Süral'e huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum. Aynı şekilde fedakar hizmetleri ile sendikamıza güç veren kıymetli Başkanımız Sayın Coşkun Musaoğlu'na da gönülden şükranlarımı sunuyorum." ifadelerinde bulundu.

WhatsApp Image 2022-06-07 at 11.40.13-1

Emekliye ayrılarak memuriyet ve sendikal hayatının sonuna gelen emektar Başkan Kerim Süral: "Kurulduğu günden bu yana gururla, Sağlık Sen çatısı altında meslektaşlarımıza ve dava arkadaşlarımıza layık bir şekilde mücadele vermeye gayret ettik. 25 yıl çok hızlı geçti. Acılara ve zalimin zulmüne göğüs gerdiğimiz gibi tarihimizin en büyük atılımlarına ve gelişmelerine de şahit olduk. Sadece şahit olmakla kalmadık paydaş da olduk. Memur Sen'in bir neferi olan herkes bilir ki sendikacının emeklisi olmaz, rahmetlisi olur. Ben de naçizane bu can bu bedenden olduğu sürece dava arkadaşlarıma destek vermeye devam edeceğim. Bu güzel organizasyon için kıymetli başkanım Muhammet Sarı'ya huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum." şeklinde açıklamada bulundu.