MHP Giresun İl Başkanı Mahmut Karakuş, 10 Mayıs Çarşamba günü MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Giresun ziyareti ve açık hava toplantısının ardından bir teşekkür mesajı yayınladı. 

Yerel seçim rekabetinde otomobille renkli propaganda Yerel seçim rekabetinde otomobille renkli propaganda

Başkan Karakuş mesajında şu ifadelere yer verdi;

"14 Mayıs seçimleri öncesinde Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli'nin teşrifleriyle 10 Mayıs 2023 çarşamba günü tarihi Giresun mitingini gerçekleştirdik.
Giresun Atapark'ta sorunsuz ve toplumun tüm kesiminlerinin katılımıyla gerçekleşen mitingde Sayın Genel Başkanımız 14 Mayıs seçimlerinin önemine değinerek bazı önemli konularda bizleri aydınlatmıştır. 

Yoğun programlarına rağmen ilimize gelerek milletvekili adaylarımıza kefil olan ve halkamızı çeşitli konularda bilgilendiren Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeliye ve kurmaylarına teşekkür ederek şükranlarımı sunuyorum.

Ayrıca; Olumsuz hava şartlarına rağmen ilimizin her köşesinden mitingimize gelen vefakar ve cefakar hemşehrilerime, İl ve ilçe teşkilatları, kadın  kolları ve ülkü ocakları görevlileriyle  gönül dostlarımıza, Miting süresince güvenliğimizi sağlayan emniyet mensuplarına, Yerel ve ulusal basın temsilcilerine ve emeği geçen tüm görevlilere Teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım. Bu vesile ile 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim. Saygılarımla"