Merkez Kız Yatılı Kur’an kursu’nda doğalgaz dönüşüm çalışması başladı. 

Merkez Kız Kur’an kursunda yapılan çalışmaları yerinde inceleyen İl Müftüsü Ramazan Topcan, Kur’an kurslarında doğalgaz dönüşümlerinin tamamlanmasını çok önemsediklerini belirterek "Hedefimiz hafızlık Kız Kur’an kursumuzu Mart ayı sonuna kadar doğalgaz imkânına kavuşturmaktır.” dedi.

34-8

Hafızlık öğrencilerine en iyi imkânı sunmanın gayreti içerisinde olduklarını vurgulayan İl Müftüsü Topcan, "Kur’an kurslarımızın doğalgaz dönüşümü için önemli bir mesafe katettik hamd olsun. Doğalgaz kullanımı ile birlikte özellikle de kış aylarında yaşanılan hava kirliliğinden tutun külden, tozdan kurtulacak daha temiz bir hava ortamında yaşama mutluluğunu hep birlikte kazanacağız. Yar ve yardımcı olan hayırsever kardeşlerime candan teşekkür ediyorum.” dedi.

Depreme dayanıksız diye yıkılmıştı  Yeni Yapılanda eğrilik var mı??? Depreme dayanıksız diye yıkılmıştı Yeni Yapılanda eğrilik var mı???

İl Müftüsü Topcan, VHKİ Murat Tekbaş ve Tekniker Mustafa Parlak’tan çalışmalar hakkında bilgi alarak kendilerine teşekkür etti.