İYİ Parti Giresun Milletvekili Adayı, Devlet Su İşleri önceki dönem Genel Müdürü İnşaat Mühendisi Kaya Yıldız, ilçe gezilerini sürdürürken doğduğu toprakların da unutmuyor. 
Alucra, Çamoluk, Şebinkarahisar, Doğankent gibi ilçelerde seçim çalışmalarını teşkilatla birlikte sürdüren Milletvekili Adayı Yıldız, Bulancak Şemsettin ve Sisin Mahallelerinde vatandaşları ziyaret etti.

Dava arkadaşlarınız, fındık üreticisine, esnafa, yatırımcıya, gençliğe ve memlekete sahip çıkamıyorlar Dava arkadaşlarınız, fındık üreticisine, esnafa, yatırımcıya, gençliğe ve memlekete sahip çıkamıyorlar

WhatsApp Image 2023-05-02 at 11.22.17

Milletvekili Adayı Yıldız’a Bulancak’ta ki ziyaretlerinde Bulancak İyi Parti teşkilat mensupları eşlik etti. Bulancak ilçesinin Giresun için stratejik bir konumda olduğunu ifade eden Milletvekili Adayı Yıldız, “Giresun’un tüm ilçelerimizde güzel yatırımlar yapmayı düşünüyoruz. Daha önce DSİ Genel Müdürlüğüm döneminde ilçelerimize yaptığımız hizmetleri katlayarak daha güzel yatırımlar yapmayı düşünüyoruz. Dönemimizde öncülük ettiğim Bulancak Aydındere Beldesi Cami yanı deresi ıslahı, Bulancak İncüvez Deresi ıslahı, Bulancak Kovanlık Taşkın koruma, Bulancak Pazarsuyu ve Domuz Deresi ıslahı, Bulancak Ezeltere ve Kuzköy yerleşim yerleri ve arazileri, Küçükdere, Ezeltere, Şepli ve Kaynaş Dereleri Islahı, Bulancak Karadere ve İncüvez Dereleri ıslahı, Bulancak Kovanlık Belde Merkezi yerleşim yerleri ve arazileri ve görev süremde başlayan 4 adet Taşkın koruma tesisi Bulancak ilçemizde inşaat safhasındadır. Bulancak Karagöl hayvan içme suyu göleti de inşaat aşamasındadır ve 10.000 adet büyük ve küçükbaş hayvanın faydalanması ile canlı yaşamıma hizmet edecektir” dedi.

İYİ Partı Giresun Milletvekili adayı Kaya Yıldız'ın ilgi görmesi dikkat çekti.

WhatsApp Image 2023-05-02 at 11.22.21 (1)