Whatsapp Image 2024 06 27 At 16.51.08 (3)

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, bugün Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç ve beraberindeki heyet tarafından ziyaret edildi. Ziyaret esnasında Başkan Sıbıç, Genel Başkan Özel’i Bulancak’a davet ederek, ilçenin güzelliklerini ve projelerini tanıttı. Özgür Özel, "En kısa zamanda Bulancak'a geleceğim" diyerek daveti kabul etti.

Ziyarette Başkan Sıbıç'a, CHP Giresun Milletvekili Elvan Işık Gezmiş, Piraziz İlçe Başkanı Serpil Zelfi Görgülüoğlu Kahyaoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Ayşegül Erdoğan ve Reşat Nuri Özdemir, önceki dönem İl Başkanı Gültekin Uzunalioğlu ve Belediye-İş Sendikası Giresun Şube Başkanı Halil Yeşiltepe eşlik etti.

Başkan Necmi Sıbıç, görüşme sırasında Genel Başkan Özel’e başımızın tacı olan fındık sepeti hediye ederek, ilçenin güzelliklerini ve projelerini anlattı. Özel, Bulancak Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini ve takdir ettiğini belirtti.

Aynı gün, heyet olarak CHP Giresun Milletvekili Elvan Işık Gezmiş'i de makamında ziyaret etti. İlçenin geleceği için önemli görüşmelerde ve istişarelerde bulundular. Misafirperverliği için Sayın Milletvekiline teşekkür eden Başkan Sıbıç, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, "Genel Başkanımız Özgür Özel’i ilçemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. İlçemizin gelişimi ve kalkınması için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Görüşmelerin ardından yapılan açıklamalarda, CHP'nin Giresun'daki faaliyetlerinin ve ilçenin kalkınması için atılması gereken adımların ele alındığı belirtildi. Özel, Bulancak Belediyesi’nin projelerini yakından takip ettiğini ve takdir ettiğini ifade etti. Başkan Sıbıç, Özgür Özel’i Bulancak'ta ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacaklarını ve ilçenin gelişimi için çalışmalara devam edeceklerini vurguladı.

Whatsapp Image 2024 06 27 At 16.51.07

Whatsapp Image 2024 06 27 At 16.51.08

Whatsapp Image 2024 06 27 At 16.51.08 (2)

Belediye Meclisi Temmuz Toplantısı Yapıldı Belediye Meclisi Temmuz Toplantısı Yapıldı

Editör: Ortak Kullanım