Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Eğitimi Bölümü İngilizce Öğretmenliği Programı 11 Ocak 2024 Perşembe günü dönem sonu etkinliği gerçekleştirdi. “Teaching English Outside the Box” başlıklı etkinlik Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Melissa Özlem Grab, Dr. Öğretim Üyesi Hatice Özata, Dr. Öğretim Üyesi Eray Kara ve Dr. Öğretim Üyesi Melike Günbey tarafından organize edilmiştir.

_img_4015-6679

Şehit Ömer Halisdemir konferans salonunda Giresun Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Dekanıı Prof. Dr. Güven Özdem,  Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Hüseyin Aksu, Eğitim Fakültesi öğretim üyeleri ve Fen- Edebiyat Fakültesi öğretim üyeleri katılımları ile gerçekleşen faaliyette İngilizce Öğretmenliği Programı öğrencileri “GRÜ’de öğrenci olmak”, “çeşitli kültürlere duyarlı öğretmenlik anlayışı”, “kapsayıcı eğitim”, “müfredat ve ders planı tasarımı”, “teknoloji İle zenginleştirilmiş dil öğretimi” konularına ilişkin model etkinlikler tasarladı.

Sorunları çözmek, yaşam kalitesini artırmak adına Sorunları çözmek, yaşam kalitesini artırmak adına

_img_4012-1370

Etkinliğe Üniversite öğrencilerinin yanı sıra, şehirde bulunan çeşitli liselerdeki İngilizce öğretmenleri ve dil bölümü öğrencileri de büyük ilgi gösterdi. Etkinlik Üniversite-Milli Eğitim okulları iş birliği açısından da oldukça verimli geçti.

_img_4029-7151