Giresun Üniversitesi İlahiyat Fakültesi tarafından 13 Ekim 2023 tarihinde Doğu Karadeniz’in yaşama elverişli tek adası olan Giresun Adasına öğrencilere yönelik kültürel bir gezi düzenlendi.

_1-8728

İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, uyum eğitimi verilen aday öğretmenlerle bir araya geldi İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, uyum eğitimi verilen aday öğretmenlerle bir araya geldi

Fakülteye yeni kayıt yaptıran öğrencilerin katıldığı geziye,  dekan yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Tunçer, fakülte öğretim üyelerinden Doç. Dr. İsmail Ramazan, Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Çolak, Dr. Öğr. Üyesi Kamil Ruhi Albayrak, Dr. Öğr. Üyesi Fatih Yediyıldız ve Dr. Öğr. Üyesi Mahmud Benras da eşlik etti.

İslami İlimler Vakfının katkı sağladığı gezinin sonunda vakfın mütevelli heyeti başkanı Dr. Öğr. Üyesi Kamil Ruhi Albayrak, vakfın öğrencilere yönelik faaliyetleri  konusunda bilgi verdi.

_6-6716

Geziye katılan öğrenciler, bu etkinlikten çok memnun kaldıklarını, gezinin motivasyon açısından kendilerine moral verdiğini dile getirdiler.