Başkan Sıbıç açıklamasının devamında; “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın doğru ve kaliteli bir eğitim almasını önemsiyoruz. Aydınlık yarınlar ancak çocuklarımızın doğru yetişmesiyle mümkündür. Eğitim sadece okullarda alınan derslerle sınırlı değildir. Ailelerin, öğretmenlerin ve toplumun tüm kesimlerinin emek ve katkılarıyla gerçekleşir. Bilgi ve öğrenim, geleceğimizin inşası için en kıymetli yapı taşlarının başında gelir. Öncelikle çocuklarımıza eğitim-öğretim hayatları boyunca başarılar diliyor, geçen dönemde gösterdikleri çaba ve özverileri için tebrik ediyorum. Eğitim camiamızın kahramanları olan değerli öğretmenlerimize, idareci ve yöneticilerimize de öğrencilerimizin yetişmesindeki özveri ve sevgi dolu yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyor, iyi tatiller diliyorum” dedi.

Çocuklara Karne Hediyesi

2023-2024 eğitim öğretim döneminin sona ermesi dolayısıyla, Belediye Başkanımız Sayın Necmi Sıbıç’ın çocuklara karne hediyesi olarak, 14 Haziran Cuma günü 13.00-16.00 saatleri arasında ve 15 Haziran Cumartesi günleri 14.00-17.00 saatleri arasında Oyun parkuru- animasyon ekibi- balon şovları içeren Karne Karnavalı düzenlenecektir. Tüm çocuklarımızı aileleriyle birlikte bekliyoruz.

Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek

Whatsapp Image 2024 06 14 At 10.33.34

Medya 28 Haber Merkezi 

Editör: Ayaz Bekdemir