Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Giresun İl Temsilciliği Üniversite Koordinatörlüğü bünyesinde gerçekleştirilen İhtisas Akademi Projesinin ilk dersi 200’den fazla katılımcı ile gerçekleştirildi.

WhatsApp Image 2024-01-06 at 19.14.08
 
TÜGVA Giresun İhtisas Akademi Projesinin ilk dersi 6 Ocak 2024 Cumartesi günü Giresun Üniversitesi Ömer Halisdemir Salonunda Saat 14.30’da “Türkiye’nin Yeni Dünya Düzenindeki Yeri ve Türkiye Yüzyılı” konusuyla Giresun Milletvekili Prof. Dr. Nazım Elmas’ın sunumuyla gerçekleştirildi.

Nitelikli Eğitim,Üretken Öğretmenler Derneği (NE-DER)  Çalıştay düzenledi Nitelikli Eğitim,Üretken Öğretmenler Derneği (NE-DER)  Çalıştay düzenledi

WhatsApp Image 2024-01-06 at 19.14.07 (2)
 
Program TÜGVA İl Başkanı Mümtaz Aydın’ın açılış konuşmaları ve projenin amacını takdimleriyle başladı. Hemen ardından ilk derse geçerek sözü Giresun Milletvekili Prof. Dr. Nazım Elmas aldı.  
 
TÜGVA İl Başkanı Mümtaz Aydın: “ ‘Ayakları yere sağlam basan, klas duruşlu, entelektüel bir gençlik.’ Yetiştirmek için böyle kıymetli projeler üretmeye devam edeceğiz. Projemizde bizlere kırmayarak konuşmacı olan milletvekilimiz Prof. Dr. Nazım Elmas’a şahsım ve vakfım adına teşekkür ediyorum.” dedi.

WhatsApp Image 2024-01-06 at 19.14.08 (1)

Elmas: “Türkiye Filistin Devleti’nin de öncüsü olacak inşallah!”

Giresun Milletvekili Prof. Dr. Nazım Elmas: ”Türkiye’nin genci kimin yanında yer alıp, kimin karşısında yer alacağını çok iyi bilir. Filistin devletinin kurulmasına Türkiye öncülük edecek inşallah. Bu minvalde gençliğimize, geleceğimize güvenimiz sonsuz. İhtisas Akademi Projesi gençliğimiz için planlanmış çok kıymetli bir projedir, projenin tüm derslerini oldukça önemsiyor ve destekliyorum. Bu kıymetli projede bizleri, değerli gençlerimizle buluşturan TÜGVA İl Başkanımız Mümtaz Aydın’a teşekkür ediyorum. İhtisas Akademinin değerli mensuplarına başarılar diliyorum.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

WhatsApp Image 2024-01-06 at 19.14.07 (1)