Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Giresun İl Temsilciği Üniversite Koordinatörlüğü tarafından 4 Kasım 2023 Cumartesi günü Bulancak Sarayburnu Camii’nde Sabah Namazı Buluşması ve ardından da kahvaltı programı düzenlendi.

TÜGVA Giresun Üniversite Hanım Koordinatörlüğünün düzenlediği sabah namazı ve kahvaltı programına 60’a yakın genç katılım sağladı.

Japonya'dan Giresun Belediyesine Araç Hibesi Japonya'dan Giresun Belediyesine Araç Hibesi

WhatsApp Image 2023-11-04 at 10.16.47

Aydın: ‘’Üniversite Gençliğimizi Tebrik Ederim.’’
TÜGVA Giresun İl Başkanı Mümtaz Aydın: ‘’Üniversite hanım ekibimizden 60’a yakın kardeşimiz cumartesi sabah namazında Sarayburnu Camiinde buluştular, ardından kahvaltı ikramlarımızla buluşmalarını bereketlendirdiler. Gençlerimizi, Üniversite Koordinatörlüğümüzü bu güzel program için tebrik ediyorum. Rabbim azimlerini, gayretlerini, çalışmalarını bereketlendirsin inşallah. Biz daima gençliğimizin yanında, onlara destek olmaya devam edeceğiz. Vakfımız bünyesinde ortaokul, lise, üniversite, kadın ve aile başta olmak üzere yürütme ve yönetim kurulu ekiplerimiz her gün projeler üretmeye, sahada yer almaya devam ediyor. Tüm gençlerimizi vakfımıza çay içip, bizlerle tanışmaya davet ediyorum.’’ Diyerek sözlerini sonlandırdı.