Bayram Kutlamayı Çok Özlemişiz...! Halkın 23 Nisan Kutlamaları Bulancak'a Renk Kattı ! Bayram Kutlamayı Çok Özlemişiz...! Halkın 23 Nisan Kutlamaları Bulancak'a Renk Kattı !

İlçenin yaşadığı sorunların çözümlerini bildiklerini dile getiren Başkan "31 Mart ta yapılacak olan yerel seçimde herkese başarılar dilerim. Bildiğiniz gibi biz yıllardan beri Milli Görüşün içindeyiz Milli Görüş Adalet Milli Görüş Hak Hukuk demek bu yüzden biz milli görüş belediyeciliği yapacağız. Milli Görüş geçmişte ülkemize en iyi hizmetleri yapmıştır.

54. Erbakan hükümeti döneminde milli görüş belediyeciliği iktidar olmadan bile Türkiye’mizde belediyeyi borçlandırmadan hatta belediyemizi kara geçirerek ülkemize en iyi hizmeti yapmıştır. Bu yüzden Milli Görüş belediyeciliğini Görele halkı beklemektedir.

Whatsapp Gorsel 2024 02 16 Saat 224043 Af4716B6

Belediye başkanı olduğumuz zaman 31 Mart akşamı Görele’de Milli Görüş belediyeciliğini getireceğiz, şeffaf belediyeyi getireceğiz, ahlaklı belediyeyi getireceğiz ve Görele Belediyesi hiçbir borcu olmadan, artı, kara geçerek en iyi şekilde hizmet verecektir. Görele’mize hizmet edeceğiz, zaten bu yüzden biz belediye başkanı adayı olduk. 

Geçmişte Milli Görüş belediyeciliği ülkemizde damgasını vurmuştur. Rahmetli Necmettin Erbakan döneminde 54. hükümetinde ülkenin durumu ekonomik olarak da en iyi seviyeye yükselmiştir.  Biz zam yapmadan vergi artırmadan yüzde 100 değil yüzde 3 zam yaparak, Refah Partisi döneminde rahmetli Erbakan, milletimize en iyi hizmeti vermişti.

Şimdi ne yazık ki ülkemiz uzun zamandır ekonomik olarak belediyecilik zor durumdadır. Şimdi milletimiz 31 Mart akşamı belediyecilik görevini bize vererek Görele halkına en iyi şekilde hizmet edeceğiz çünkü belediyecilik Milli Görüşün işi belediyecilik bizim işimiz” dedi.