Yaşadığı bir çok zorluğa rağmen Süper Lig mücadelesini başarıyla sürdürmeye çabalayan Yeşil Beyazlı külübe bu defa da bazı sorumsuz kişiler tarafından zarar verildi.

Giresun Merkez Atapark'ta bulunan ve Giresunspor Passolig işlemleri için hizmet veren ofis bir kez daha hasara uğratıldı.

Enver Ünlü, Yeşil Yol Projesi Kapsamında Yapılan Asfalt Yol Çalışmalarını İnceledi Enver Ünlü, Yeşil Yol Projesi Kapsamında Yapılan Asfalt Yol Çalışmalarını İnceledi

Atapark'ta yapılan her etkinlikte çatısına çıkılarak zarar verilen ofis, yağmur sularının altında kalırken, ofisin çatısı ile içeride kullanılan cihazlar, mobilyalar, elektrik tesisatı ve döşemelerin zarar gördüğü belirtildi.

Daha önce de aynı sorunla karşı karşıya kalan Giresunspor Kulübü, son yaşanan olaydan sonra bir süre vatandaşların Passolig işlemlerini gerçekleştiremedi.

Kulüp görevlilerinin çalışmaları sonucu ofis yeniden hizmet vermeye başlarken, Giresunspor'a zarar veren bu olaylara karşı vatandaşların daha dikkatli ve duyarlı olmaları istendi.

WhatsApp Image 2022-08-17 at 20.41.35