11 ' ler belli oldu 11 ' ler belli oldu

Keleş, karşılaşma sonrası düzenlediği basın toplantısında, maça iyi başladıklarını, baskı uyguladıklarını söyledi.

Rakibin ilk iki atağında gol bulduğunu belirten Keleş, "Trabzon maçından sonra bu maçı iç sahada kazanmak istiyorduk. İç sahada problemlerimiz var. 3 maçtır kazanamıyoruz, sıkıntılarımız var. Ama deplasmanlardan puanlarla dönüyoruz. Bugünkü maça da iyi başladık, baskıları iyi uyguladık fakat 2 pozisyon hatasından 2-0 geriye düştük. Fakat ondan sonra oyunumuzu değiştirdik, Hayrullah'ın sakatlanması oyunumuzu değiştirdi." diye konuştu.

Keleş, üstün bir oyun oynadıklarını, rakiplerinin aksine kendilerinin girdikleri pozisyonları değerlendiremediklerini kaydederek, şöyle konuştu:

"Hiçbir zaman eksikleri savunmam ama bugün oyuncu bile değiştiremedik. Dün gelen Doukara'yı mecbur oynatmak zorunda kaldık. Orta saha zaten sakat hepsi. Flavio da bugün fedakarlık yaparak oynadı. Oyuncularımdan, coşkularından, mücadelelerinden çok memnunum. Oyun olarak da iyi oynadılar. Girdiklerimizi atamayınca oyunu çeviremedik, sonuçta kaybettik. Ama oyun beni memnun etti. Önümüzdeki hafta da transferlerimizi halledersek, çok daha iyi yerlere geleceğiz diye düşünüyorum."