İŞTE GİRESUN BELEDİYESİNİN YENİ BAŞKANI
Büyük Farkla Belediye Başkanlığını kazanan Fuat Köse Atatürk Meydanı’nı dolduran destekçilerine  yaptığı teşekkür konuşmasında söze; “Size helal olsun. Giresun'da sevgi ve barış kazandı” diye başladı. 
“TAMİRCİ ÇIRAĞINI BELEDİYE BAŞKANI YAPTINIZ“ 
Giresun Belediye Başkanlığını kazanan Cumhuriyet Halk Partisi adayı Fuat Köse parti binasında toplanan coşkulu  kalabalıkla beraber Atatürk Meydanı’na yürüdü. Alanı dolduran binlerce destekçisine seslenen Köse söze ,“ Size helal olsun. Tamirci çırağını belediye başkanı yaptınız. Size helal olsun. İste demokrasi bu” dedi. 

3 Kaymakam Dil Eğitimine Yurtdışına Gidiyor! 3 Kaymakam Dil Eğitimine Yurtdışına Gidiyor!

F2F6Da65 1Ba5 49E2 996B D7456789F807
Halkın baskıyı, kin ve nefreti  cezalandırdığını ifade eden Başkan Fuat Köse konuşmasında şunları söyledi: “Biz kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Biz hepinizi sevgiyle kucaklayacağız. Bu gece kim kazandı biliyor musunuz? Çocuklarımız kazandı. Gençlerimiz kazandı. Kadınlarımız kazandı. Sizler kazandınız. Giresun kazandı. Bu akşam belediye çalışanları rahat uyku uyusun. Bizim hiçbir arkadaşımızın siyasi görüşü ile ilgimiz olmaz. Sizlerden özellikle rica ediyorum. Bu gece kutlama yapacaksınız. Lütfen hiçbir taşkınlık yapmayalım. Nezaketten ayrılmayalım. Bizim en büyük projemiz sevgidir. Bunu hiç birimiz unutmayalım. “ 
Bir gün önce yapılan halk yürüyüşünden sonra, “bu meydan da Giresun Karşılaması oynayacağız“ dediğini hatırlatan Başkan Fuat Köse, meydanı dolduran binlerce destekçisini karşılama oynamaya davet etti. Belediye Başkanı Fuat Köse eşi Nalan Köse ile beraber kürsüde karşılamaya eşlik etti.