Bulancak Belediyesi'nin yeni Başkanı Necmi Sıbıç "Birlikte kazandık, hepinize sonsuz teşekkürler" dedi ve ekledi: 

İŞİMİZ GÜCÜMÜZ BULANCAK OLACAK

Bulancak'ta seçimi açık ara farkla kazanıp tarih yazarak Bulancak Belediye Başkanı seçilen Necmi Sıbıç "Kimseyi ayrıştırmadan tüm ilçe halkımıza çok teşekkür ediyorum. Birlikte başardık. Her şeyin güzel olması için de hep birlikte el ele, kolkola çalışacağız" dedi.

D48A4F76 147A 492E A540 658B6A748Da4

VERDİĞİMZ SÖZLERİ TUTACAĞIZ

Bulancak Meydanı'ndaki kutlamada coşkulu kalabalığa seslenen CHP'li Başkan Sıbıç "Bulancak değişimi yakaladı, şimdi sıra verdiğimiz sözleri tutmaya, projelerimizi gerçekleştirmeye, halkımızın yüzünü güldürmeye geldi. Var gücümüzle çalışacağız, ilçemizi daha güzel yaşanır noktaya çıkaracağız. Atamızın yolunda, adaletten, hukuktan ayrılmadan, açık ve şeffaf şekilde yolumuza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Piraziz'de Kan Bağışı Yapana 20 Fidan Hediye ! Piraziz'de Kan Bağışı Yapana 20 Fidan Hediye !

E0C7D808 0Bdb 4975 A844 Ccfc521B8807

Siyasete atıldığı günden bugüne her zaman halkın içinde olan, herkesin sevincine üzüntüsüne ortak olan, Bulancak'ın ekonomik, sosyal, kültürel yaşamına damgasını vuran ve seçim sürecinde de çalmadığı kapı, görüşmedği vatandaş bırakmayan CHP Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç şunları söyledi: 

CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ

"Bu başarı hepimizin, sevgi saygı içinde, ortak akılla yol alacağız, kimseyi ötekileştirmeyeceğiz, biz üreten, dayanışmacı, halkçı anlayışla; hizmete susamış ilçemiz için canla başa çalışacağız, adil ve eşit hizmet sunarak halkımızın yüzünü güldürmeye çalışacağız. İşimiz gücümüz Bulancak olacak.
Genel merkezimize, milletvekilimize, İl ve ilçe örgütümüze, yol arkadaşlarımıza, basınımıza, detekleyen herkese, tüm halkımıza sonsuz teşekkürler "