Türk Polis Teşkilatının 178. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Giresun'da Polis Korosu tarafından türkü dinletisi gerçekleştirildi.

Türk Polis Teşkilatının 178. Kuruluş Yıl Dönümü kapsamında Giresun Emniyet Müdürlüğü farklı birimlerinde görevli personellerinden oluşan korosu ile 07.04.2023 günü Giresun Belediyesi Kültür ve Fuar Merkezinde, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen 11 ile ait yöresel türkülerden oluşan türkü dinletisi düzenlendi.

koro01

Giresun Belediyesi sıcak asfalt tabakası yapım işi ihaleye çıkacak Giresun Belediyesi sıcak asfalt tabakası yapım işi ihaleye çıkacak

İyi Ki Varsın Eren Filminde Söylediği Şarkıyla sevilen konuk sanatçı Ceren Ece ÖKSÜZ, şehitler ve depremde hayatını kaybeden vatandaşlar anısına çeşitli türküler seslendirdi.

İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı düzenlenen etkinlikte; "Emniyet Teşkilatı olarak ülkemizde yaşanan deprem felaketi nedeniyle buruk bir kuruluş yıl dönümü kutladık. Giresun Emniyet Müdürlüğü olarak vatandaşımızın huzuru, güvenliği ve kamu düzeninin korunmasının yanında sosyal ve kültürel alanda da buna benzer çok sayıda etkinlik gerçekleştirdik. Emeği geçenlere teşekkür ederim" ifadelerinde bulundu.

koro13