Yavuzkan Hazel firması adına işletme yetkilisi Mahmutcan Yavuz, Yavuz Gıda adına firma yetkilisi Ayşe Köse Goloğlu, Karadere Gıda firması adına işletme yetkilisi Abdullah Güney ve Ahmet Ak Gıda firma yetkilisi Halil Ak’ın katıldığı plaket töreninde konuşan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu; “Giresun’un yüz akı olan firmalarımızı ülkemizin kalkınmasında attıkları dev adımlardan dolayı kutlarım.” dedi.

Törenin ardından Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Mimar Serdar Demirkan, Giresun Güney Çevre Yolu Projesi hakkında detaylı bilgi sunumu gerçekleştirdi. Ordu İli Gülyalı İlçe girişinden başlatılması planlanan yatırımda proje tadilatının devam ettiği bilinmektedir. Projenin genel detaylarında Giresun merkeze Batlama ve Aksu vadisinden iki bağlantı verilmektedir, bu bağlantılara ilaveten Boztekke Hamidiye Grup Yolu ile Giresun 1. Organize Sanayi Bölgesi yada Gedikkaya (Camili) bölgelerinden en az iki bağlantının daha ilave edilmesi gerekmektedir.” açıklamasında bulundu.

Giresun Ticaret Borsası Başkanı Bölük'ten TMO'nun Fındık Satış Kararına Destek Giresun Ticaret Borsası Başkanı Bölük'ten TMO'nun Fındık Satış Kararına Destek

ocak2023_meclis_2-1140x760