Giresun Barosu Başkanlığı, Giresun Sevgi Evleri Çocuk Yuvası Yetiştirme Yurdundaki küçükleri ile Giresun Çocuk Evlerindeki çocuklarını ağırladı. Baro tarafından hep birlikte önce bir pizzacı da verilen yemekten sonra misafir çocuklarına waffle ikram edildi.

3 (2)-7

Ziyarete Giresun Barosu Başkanı Av. Soner Karademir, Giresun Barosu Çocuk Hakları Komisyonu Koordinatörü ve Baro Yönetim Kurulu Üyesi Av. Hatice Aydın, Komisyon Başkanı Av. Elvan Şahin, Komisyon Yazmanı Av. Özlem Vural, Komisyon Üyeleri Av. Eren Naci Aksoy ve Av. Asiye Zaim katıldı.

2 (2)-8

Trabzon'un Evladı Ekrem İmamoğlu'ndan Bayramlaşma Ziyareti Trabzon'un Evladı Ekrem İmamoğlu'ndan Bayramlaşma Ziyareti

Giresun Barosu Yönetim Kurulu; “Bazıları deprem mağdur olan Malatya ilimizdeki yetiştirme yurtlarından deprem sonrası Giresun’a gelmiş olan misafir çocuklarımız etkinlikten memnuniyetlerini dile getirirken; oldukça samimi ve mutlu bir ortamda gerçekleşen bu anlamlı organizasyonda emeği geçen tüm meslektaşlarımıza; Çocuk Hakları Komisyonumuza, Giresun Sevgi Evleri Yetiştirme Yurdu ve Giresun Çocuk Evleri Öğretmenlerine ve Bakıcı Annelerine çok teşekkür eder; her zaman tüm çocuklarımızın yanlarında olduğumuzu bir kez daha ilan ederiz.” Dedi.