CHP Kadın Kolları İl Başkanı Belediye Meclis Üyeliği İçin Başvurusunu Yaptı CHP Kadın Kolları İl Başkanı Belediye Meclis Üyeliği İçin Başvurusunu Yaptı

Giresun Doğa Sporları Spor Kulübü (GİDOSK) Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında, Giresun Belediyesi işbirliği ve katılımıyla 26 Kasım 2023 pazar günü Şebinkarahisar'a doğa yürüyüşü gerçekleştirilecektir.

Rota, Giresun'un tarihi lokasyonu olan Şebinkarahisar ilçesine uzanmaktadır. Avutmuş - Sarıkaya bölgesinden Meryem Ana Kilisesi güzergahında bulunmakta olup 9 km uzunluğundadır.

Buluşma noktası Giresun Meydanı'dır ve hareket saati 07:30 olarak belirlenmiştir.

Katılımcıların mevsim şartlarına karşı önlemlerini almaları gerekmektedir.

Giresun Doğa Sporları Kulübü'nden Ahmet Kılıç, "Rota uzun, orta seviye patika ve kayalık alanlardan oluşan 9 km'lik bir rotadır. Faaliyete katılmak isteyenlerin en geç 23.11.2023 Perşembe öğle saatine kadar kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir. Faaliyet Sorumlusu ve kayıt için telefon numaraları 0506 277 70 97 ve 0505 305 83 85'tir. Katılımcıların mevsim şartlarına göre önlemlerini almaları, güneş gözlüğü ve koruyucu kremleri yanlarında bulundurmaları tavsiye edilir. Ayrıca, katılımcıların özel ihtiyaç ve durumlarını bize bildirmeleri önemlidir. Teknik ekip, şartlara göre rotayı değiştirme hakkına sahiptir. Faaliyete katılımında iptal durumu oluşursa, bu durumun faaliyete son 2 gün kala bildirilmesi gerekmektedir." şeklinde konuştu.