Yerel ve uluslararası tiyatro ekiplerinin sahne aldığı tiyatro günleri renkli ve dopdolu bir program sunuyor. Etkinliğin ilk günlerinden itibaren tiyatroseverler salona akın ederken, tiyatro ekiplerinin göz alıcı performansları izleyicilere keyifli anlar yaşatıyor.

Şehir Tarihi Atölyesinde bu hafta: Giresunlu Seyyid Mehmet Paşa ve Tarihi Şahsiyeti Şehir Tarihi Atölyesinde bu hafta: Giresunlu Seyyid Mehmet Paşa ve Tarihi Şahsiyeti

Fd8D7F42 90D0 40B8 8A99 6185159C6B60

Sanatın birleştirici gücüyle izleyicileri farklı kültürlerle buluşturan tiyatro günlerine sanatseverlerin gösterdiği yoğun ilginin kalan günlerde de devam etmesi bekleniyor.

1E8F6E37 B0Bd 40Bc A655 9645Bfe37Fed

27 . Fevzi Bayazıtoğlu Tiyatro günlerine; Giresun Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Sivas Devlet Tiyatrosu, Oksijen Tiyatrosu, Fındıklı Belediyesi Kadın Tiyatrosu, Akçaabat Belediyesi Tiyatrosu, Eskişehir Suigeneris Tiyatrosu, Kosova City Theatre Of Suheraka, Ordu Büyükşehir Belediye Karadeniz Tiyatrosu, Amasya İris Tiyatrosu, Merzifon Belediye Tiyatrosu ve Bulancak Replik Tiyatro ekipleri katılıyor.
Vahit Sütlaş Sahnesi’nde 1 Mayıs Çarşamba günü başlayan tiyatro günleri 12 Mayıs Pazar günü sona erecek.