Bayram Kutlamayı Çok Özlemişiz...! Halkın 23 Nisan Kutlamaları Bulancak'a Renk Kattı ! Bayram Kutlamayı Çok Özlemişiz...! Halkın 23 Nisan Kutlamaları Bulancak'a Renk Kattı !

SEÇİM ÖNCESİ KESİLEN 300 MİLYON TL’LİK ÇEKLERİN HESABI SORULACAK!

Giresun’da 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri sonrası gözler Giresun Belediyesi’nin son 5 yıllık borç yüküne ve seçim öncesi kesildiği iddia edilen 300 milyon lira civarındaki açık çeklere çevrildi. Pazar günü yapılan seçimleri tarihi farkla kaybeden Aytekin Şenlikoğlu ve yönetimi, seçim öncesi iddia edilen çekleri kim veya kimlere kestiği sorusunun önümüzdeki günlerde cevap bulması bekleniyor.

KÖSE’NİN İLK İŞİ İDDİA EDİLEN ÇEKLERİN HESABINI SORMAK OLACAK!

Giresun’da tarihi bir farkla seçimi kazanan Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse’nin ilk işlerinden birinin miktarı 300 milyon lirayı bulduğu iddia çeklerin hesabını sormak olacağı belirtiliyor.

GİRESUN’UN HAKKINI KİMSEYE YEDİRMEMEKTE KARARLI

Seçim çalışmalarında her konuşmasında emek, hak, hukuk ve kul hakkının altını çizen Giresun’un yeni Belediye Başkanı Fuat Köse tarafından iddia edilen çeklerin, kim veya kimlere kesildiğini tek tek kamuoyuyla paylaşması da bekleniyor.

ŞENLİKOĞLU, GİRESUN BELEDİYESİNE KAÇ LİRA BORÇ BIRAKTI

Öte yandan en çok merak edilen diğer bir soru ise Giresun Belediyesinin borç yükü. Şenlikoğlu 5 yılda Giresun Belediyesini ne kadar bir borç yüküne soktu. O da önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.