Giresun Belediyesi ihtiyaç sahibi ailelerin taleplerini yerine getirmeye devam ediyor.

Belediye Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak oluşturulan ‘Evde Bakım ve Temizlik Hizmetleri Birimi’ özellikle yaşlı ve kimsesiz vatandaşların ihtiyaçlarını gideriyor. Başvuru sahibi vatandaşların evlerinin genel temizliği yapılırken kişisel bakım ihtiyaçları da karşılanıyor.

Diğer yandan şehrimizde misafir edilen depremzede ailelerin ihtiyaçlarını da gideren ekipler, engelli ve yaşlı vatandaşların da tedavi sevklerini gerçekleştiriyor.

Hastanede tedavi gören vatandaşlara Kur’an-ı Kerim hediye edildi Hastanede tedavi gören vatandaşlara Kur’an-ı Kerim hediye edildi

23-9

Evde Bakım Hizmetlerine büyük önem verdiklerini belirten Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Vatandaşlarımızın ihtiyacı olan ne varsa karşılamak adına çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Ayrıca elimizden geldiğince depremden etkilenen vatandaşlarımızın da her anlamda yanında olmaya gayret ediyoruz. Bu zor günlerde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ne kadar hizmet verirsek kendimizi o kadar mutlu ve huzurlu hissediyoruz. dedi.