Belediyenin 23 Nisan Programı Yoğun İlgi Gördü. Yürüyüş Coşkulu Geçti, Çocuklar Doyasıya Eğlendi! Belediyenin 23 Nisan Programı Yoğun İlgi Gördü. Yürüyüş Coşkulu Geçti, Çocuklar Doyasıya Eğlendi!

Espiye Belediyesi, Belediye Başkanı Mustafa Karadere'nin öncülüğünde ki girişimler doğrultusunda, Espiye Hazır Beton-Espiye Enerji A.Ş bünyesine 2024 model Ford Cargo 35-42 P serisi 38 metrelik Zoom-Line marka beton pompası kazandırıldı.
Yeni aracın satın alınmasında Espiye Belediyesi'nin öz kaynakları kullanıldı. Bu yatırımın amacı, bölge halkına daha etkili ve hızlı hizmet sunmak, altyapı projelerine destek sağlamak ve inşaat sektöründeki taleplere yanıt vermek.
2024 model Ford Cargo, modern teknolojisi ve yüksek performansıyla dikkat çekiyor.

1Dbbad18 92Be 4006 B3F2 496D686457A5
38 metrelik Zoom-Line marka beton pompası, inşaat süreçlerini optimize ederek verimliliği artırırken, projelerin daha etkili bir şekilde tamamlanmasına katkı sağlayacak.
Belediye Başkanı Mustafa Karadere, yeni beton pompasının Espiye'ye hayırlı olması temennisinde bulunarak, "Bu güçlü ve modern araç, Espiye'nin altyapısını güçlendirecek, inşaat projelerimize hız kazandıracak ve bölgemizin kalkınmasına önemli bir katkı sağlayacaktır" dedi.
Başkan Karadere yapılan bu yatırımın şirketin ve ilçenin büyüme hedeflerine uygun olduğunu belirterek, "Yeni beton pompamızla daha geniş bir hizmet ağı oluşturmayı ve kaliteli beton üretimini sürdürmeyi hedefliyoruz. Espiye halkına daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.