Saadet Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Bektaş, “Yıllardır şehrimize çevre yolu sözü verenler Ankara’ya giderken Ordu Çevre Yolundan geçerken ne hissederler bilmem ama şunu bilmenizi isterim: Dava arkadaşlarınız, fındık üreticisine, esnafa, yatırımcıya, gençliğe ve memlekete sahip çıkamıyorlar” dedi.

“SAYIN CUMHURBAŞKANI GERÇEKLERİ BİLMENİZİ İSTİYORUZ”

  • Bektaş, yarın Giresun’a gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a partisinin milletvekillerini şikayet etti.
  • “Sayın cumhurbaşkanım Karadeniz’in incisi Giresun’a hoş geldiniz. Şehrimizi partililerinizden dinlediğiniz için belki gerçekleri bilmediğinizi düşünüyoruz. Giresun halkı adına bu videoyu çekmek Giresun’da yaşanan gerçekleri sizlere anlatmak istedik” ifadelerini kullanan Bektaş, Erkin Koray’ın Fesuphanallah şarkısı eşliğinde Erdoğan’a şöyle seslendi:

“PARTİ ÇALIŞANLARINIZ SAĞLIK ÇALIŞANLARINA SORUN ÇIKARIYOR”

  • “Şu arkamda gördüğünüz Türkiye’nin hemen hemen her şehrine yapılan hastanelerden bir tanesi. Şu anda Karadeniz’in sağlık üssü olan bölgenin en iyi doktorlarının olduğu Türkiye’nin birçok şehrinden hastaların geldiği hastanemizde doktorlarımız gitmeye hazırlanıyor. Sebebini bilmek ister misiniz, açıklayayım: Parti temsilcilerinizin sağlık çalışanlarıyla aralarında yaşadığı problem yüzünden.

Saadet Partisi Erdogana Seslenis 1

Başkan Köse Gündeme Oturacak Açıklamalarda Bulundu: “Belediyenin Borcu 11 milyar 714 milyon 880 bin TL'' Başkan Köse Gündeme Oturacak Açıklamalarda Bulundu: “Belediyenin Borcu 11 milyar 714 milyon 880 bin TL''
  • Gördüğünüz stadyum yine Türkiye’nin her yerine yapılan spor komplekslerinden bir tanesi. Milyonlarca liranın harcanarak yapıldığı bu tesis şu anda başarıları ile değil, nelerle ülke gündeminde olduğunu sanırım arkadaşlarınız size söylemiştir.

Saadet Partisi Erdogana Seslenis 2

“4 KEZ ÖDENEK GÖNDERİLEN KÜLTÜR MERKEZİ NEDE YAPILMADI”

  • Türkiye’nin kültür ve kongre merkezi olmayan nadir illerinde birindesiniz. Son 5 yıl içerisinde bakanlığın 4 kere ödenek gönderdiği kültür merkezi neden yapılmamıştır arkadaşlarınıza sormanızı tavsiye ederiz.
  • Aslında maddeler o kadar fazla ki biz anlatmaktan rahatsız oluyoruz, ancak ne gariptir partili arkadaşlarınız hiçbir şeyden rahatsız olmuyor.

“DAVA ARKADAŞLARINIZ MEMLEKETİNE SAHİP ÇIKAMIYOR”

  • Yıllardır şehrimize çevre yolu sözü verenler Ankara’ya giderken Ordu Çevre Yolundan geçerken ne hissederler bilmem ama şunu bilmenizi isterim: Fındık üreticisine, esnafa, yatırımcıya, gençliğe ve memlekete sahip çıkamıyorlar.
  • Hastanesine, takımına, şehidine, gazisine, devletin parasına sahip çıkamayan şehrimizdeki dava arkadaşlarınızın fındığına, emeklisine, gençliğine, yatırımcısına sahip çıkmasını da beklemiyoruz.”