Eynesil Belediye Başkan Adayı Ahmet Latif Karadeniz;

ÇEVRECİ BİR SEÇİM KAMPANYASI YÜRÜTEREK GÖRÜNTÜ VE GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİNE SON VERİYORUZ

2024 Mahalli İdareler Seçimlerine çok az bir süre kaldı. Hazırlıklar tüm hızıyla sürerken bu sürecin içerisinde çevre bilinciyle hareket ediyoruz. Eynesil’de çevreci bir seçim kampanyası yürütüyor ve tüm Türkiye’ye örnek olmak istiyoruz. Seçim stratejilerimizi ses ve görüntü kirliliği yaratmayacak biçimde düzenlemeye gayret gösteriyoruz.

Hizmet etmek için oylarına talip olduğumuz halkımızı yeri göğü inleten seçim araçlarıyla rahatsız etmeyerek. Hastası bulunan, çocuğu uyuyan, gece çalışıp gündüz dinlenmek durumunda olan yüzlerce vatandaşımıza saygılı olmak için özen gösteriyoruz. Seçim var diye kimseyi rahatsız etmeye hakkımızın olduğunu düşünmüyoruz.

Kamusal alanlar başta olmak üzere halkımızın sıklıkla kullandığı her yeri bayraklarla ve afişlerle kirletiyor. Seçimler geride kalıyor ancak rastgele asılan bu materyallerin izleri yıllarca silinmiyor. Her partinin ortaklaşa belirlediği alanlar dışında görüntü kirliliğine dur diyelim.

Seçmenimizin oy verme davranışını rahatsız edici müziklerle ve afişlerle değil yaşama alanlarımızın konforunu artıracak, çağdaş yerel yönetimler anlayışını uygulayacak projelerimizle etkilemeye çalışalım. Her geçen gün dijitalleşen dünyada sesimizi medya uygulamaları aracılığıyla zaman ve mekândan bağımsız bir şekilde herkese duyurabiliriz.

Şebinkarahisar'da Kaynak Aranıyor Şebinkarahisar'da Kaynak Aranıyor

2024 Mahalli İdareler Seçimlerinin çevreci kampanyaların öne çıktığı bir seçim olması dileğiyle…