Vali Ünlü, depremde yaşanan zorlu süreçleri unutturmak ve ailelerin yaşam koşullarını iyileştirmek adına, ilimize gelerek Seyyid Vakkas Yurt Müdürlüğüne bağlı öğrenci yurtlarında misafir edilen depremzede vatandaşlarla 2 Mart Perşembe günü akşam yemeğinde bir araya geldi.

Böylesi Hiç Görülmedi! Giresun'da Üç Kardeş Aynı Anda Evlendi! Böylesi Hiç Görülmedi! Giresun'da Üç Kardeş Aynı Anda Evlendi!

Deprem bölgesindeki illerden gelerek Seyyid Vakkas Yurt Müdürlüğüne bağlı öğrenci yurtlarında misafir edilen depremzedelere geçmiş olsun dileklerini ileten Vali Ünlü, ziyaret sonrası yaptığı paylaşımda “Asrın felaketini, asrın dayanışmasıyla aşıyoruz! İlimizde ağırladığımız afetzede ailelerimizle akşam yemeğinde bir araya gelerek devletimizin gücü, milletimizin duasıyla daima yanlarında olduğumuzu yineledik. İnşirah ve umutla... Şifa olsun.” sözlerine yer verdi.

9-26

Vali Ünlü, yurt yetkililerinden bilgi aldığı ziyarette, depremzede vatandaşlarımızla sohbet ederek, herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. Çocuklarla ve yaşlılarla yakından ilgilenen Vali Ünlü, acı günlerin tekrar yaşanmaması temennisinde bulundu. Akabinde depremlerde vefat eden vatandaşlarımız için hep birlikte dualar edildi.

Seyyid Vakkas Yurt Müdürlüğüne bağlı öğrenci yurdunda kalan depremzedeler, ziyaretleri için Vali Enver Ünlü’ye çok teşekkür ettiler.

Öte yandan deprem bölgesinden ilimize gelen depremzede vatandaşları kucaklayan, onlara her türlü desteği sağlayan ve moral veren tüm Giresunlu hemşehrilerimize de teşekkür eden Vali Ünlü,

“Devletimiz yanınızda...

Gözyaşlarını silerek,

Gönüllere dokunarak,

Ümitleri yeşerterek,

Tebessümleri çoğaltarak;

Zorlukları yenecek, bugünleri aşacağız!” ifadelerine yer verdi.