Sema Ünlü , Keşap Kaymakamı Nurullah Cemil Erciyas’ın eşi Fatma Zehra Erciyas ve İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer’in eşi Elif Özgür ile birlikte 2 Mart Perşembe günü Keşap ilçesinde ikamet eden şehit annelerine ziyaret gerçekleştirdi.

Sema Ünlü ve beraberindeki heyet, ilk olarak Şehit Piyade Uzman Çavuş Taner Çobanoğlu’nun annesi Sevim Çobanoğlu’nu Keşap ilçesi Fındıklı Mahallesi’ndeki evinde ziyaret ederek Şehidin değerli annesinin hatırını sordu. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette  Sema Ünlü , altı çocuğu da koruyucu annelik yapan Şehidin kıymetli annesine teşekkür ederek çiçek hediye etti.

3-58

Şehit Piyade Uzman Çavuş Taner Çobanoğlu, 19.04.2018 tarihinde Suriye Dermeşkanlı bölgesinde arama tarama faaliyetleri sırasında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olmuş ve Bursa-Hamitler Şehitliğine defnedilmişti.

Başkan Köse Eğitim-Öğretim Sezonunun Sona Ermesi Nedeniyle Mesaj Yayınladı Başkan Köse Eğitim-Öğretim Sezonunun Sona Ermesi Nedeniyle Mesaj Yayınladı

Sema Ünlü ve beraberindekiler, ziyaretleri kapsamında Şehit Jandarma Uzman Çavuş Süleyman Kul’un değerli anneciği Fatma Kul’u Keşap ilçesindeki evinde ziyaret etti. Oldukça duygusal anların yaşandığı ziyaret sırasında Sema Ünlü, Şehidin kıymetli annesi Fatma Kul’a çiçek hediye etti.

Şehit Jandarma Uzman Çavuş Süleyman Kul, 25.04.2016 tarihinde Mardin ili Nusaybin ilçesinde Abdülkadirpaşa Mah. Çağ-Çağ Caddesinde bölücü terör örgüt mensupları tarafından düzenlenen silahlı saldırı sonucu şehit olmuş ve Yağlıdere ilçesi Sınır Köyü Mezarlığına defnedilmişti.

Her fırsatta şehit aileleriyle bir araya gelen ve Şehitlerinin geride bıraktığı emanetlerine sahip çıkarak, onlara devletin sıcak ve şefkatli yüzünü gösteren Sema Ünlü, ailelere tekrardan sabır ve başsağlığı dileklerinde bulunarak şehitleri Allah’tan rahmet diledi.

Şehit anneleri de Sema Ünlü ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretler çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.