Can Akengin Bilgi Yurdu Derneği Kerasus Fotoğraf Topluluğu tarafından düzenlenen "Cumhuriyetimizin Yüzüncü Yılı Ortak Katılımlı Fotoğraf Sergisi" bugün düzenlenen törenle açıldı.

Bilgi Yurdu Foto Sergi7

Fotoğraf sanatçısı Ömer Ermiş'in önderliğinde Türkiye'nin dört bir yanından profesyonel ve amatör 60 ayrı fotoğrafçının eserlerinin sergilendiği sergi Can Akengin Sanat Galerisi'nde kalabalık ve seçkin bir ziyaretçi topluluğu eşliğinde açıldı.

Şehir Tarihi Atölyesinde bu hafta: Giresunlu Seyyid Mehmet Paşa ve Tarihi Şahsiyeti Şehir Tarihi Atölyesinde bu hafta: Giresunlu Seyyid Mehmet Paşa ve Tarihi Şahsiyeti

Sergi açılışında kısa bir konuşma yapan Ermiş, açılışa katılan tüm konuklara teşekkür ederek; "Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlarken, bu heyecanımızı, coşkumuzu ve minnetimizi bizlerde kendi alanımızla ilgili bir sergi açarak paylaşmak istedik. Türkiye'nin her tarafından profesyonel ve amatör fotoğrafçı arkadaşlarımız sergimize destek verdiler, kendilerine teşekkür ediyorum. Öyle bir dönemden geçiyoruz ki, bu tür etkinlikleri yapmanın dahi zor olduğu bir dönemi yaşıyoruz. Biz bu sergiyi açabilmek için onurla ve gururla çalıştık. Bu anlamda, Cumhuriyetimizin 100. yılını bir kez daha sizin huzurlarınızda kutluyor, alkışlıyoruz. Cumhuriyetimize emeği geçmiş başta Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşlarına vefamızı belirtiyor, minnetle anıyoruz." dedi.

Bilgi Yurdu Foto Sergi4

Bu özel sergi 26 Ekim Perşembe gününe kadar Can Akengin Sanat Galerisi'nde ziyarete açık olacak.

Bilgi Yurdu Foto Sergi2

Bilgi Yurdu Foto Sergi1

Bilgi Yurdu Foto Sergi6