Şenyürek; “Giresun’un Yüzde 70’lik Kısmı CHP’li Belediyelere Yetki Vermiştir” Şenyürek; “Giresun’un Yüzde 70’lik Kısmı CHP’li Belediyelere Yetki Vermiştir”

"Bize inanan dava arkadaşlarımdan özür diliyorum. Ben hakkımı size helal ettim. Sizde bana hakkınızı helal edin." diyen CHP Espiye İlçe Başkanı Eşref Bodur, sözlerine şu şekilde devam etti;

"Bu bizim için son seçimdi. Bu seçimi kaybettik. Espiye’de CHP Espiye ilçe başkanı olarak, önce kendimi sorgulamaya başladım. Tüm dava arkadaşlarım da kendini sorgulasın. Espiye’de içten ve dıştan provakasyona ve ihanete uğradım. Ben kendimi sorgulamanın sonunda Espiye’de ki başarısızlığın sorumluğunu üzerine alıyorum. Önce il başkanım Av. Gültekin Uzunalioğlu’nun izni olursa 3 aylık izne çıkmak istiyorum. Dinlenmek için önce güzel yaylalarımıza sonra da yurt dışına çıkmak istiyorum. Ömrümü verdiğim bu davanın partisi CHP ‘ye, önce il örgütüm sonra genel merkezim isterse partimi kongreye kadar götürüp, kongrede aday olmayacağım. Ben ve yönetimim başarısız olduk. Genel başkanımızın çalışmasına yetemedik. Önce Genel başkanımdan sonra iyi niyetli dava arkadaşlarımdan özür diliyorum. Biz bu bayrağı önce Atatürk’den sonra Deniz ve Mahir’ler den aldık. Bundan sonra bu bayrağın Espiye’de önünü açtığım gençlerin almasını istiyorum. Yolları açık olsun."