Mete Bahadır Yılmaz önceki akşam, Belediye Başkan aday adayı Osman Öden’i evinde ziyaret etti

AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, 31 Mart yerel seçimi öncesinde birlik ve beraberlik çalışması başlattı. Partisinin yerel seçimlere birlik beraberlik içerisinde girmesini sağlamak amacıyla çalışma başlatan İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, ilk görüşmesini önceki akşam Belediye Başkan aday adaylarından Osman Öden ile yaptı. Öden’i evinde ziyaret eden Yılmaz’ın, seçim çalışmalarına Osman Öden’in de katılmasını istediği öğrenildi.

Yilmaz Oden 1707129364

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile ters düşerek önce belediye başkan yardımcılığından, ardın da belediye meclis üyeliğinden istifa eden Osman Öden’in Başkan Yılmaz’a AK Parti'nin kurucularından birisi olduğunu söylediği ve seçim çalışmalarında partisinin yanında yer alacağını söylediği bilgisine ulaşıldı.

EDS'den Hayat Pahalılığı ve Emekli Maaş Zamları" ile ilgili Kitlesel Basın Açıklaması EDS'den Hayat Pahalılığı ve Emekli Maaş Zamları" ile ilgili Kitlesel Basın Açıklaması

YILMAZ “TÜM ADAY ADAYLARI İLE GÖRÜŞECEĞİM”

AK Parti İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz’da seçim öncesinde tüm belediye başkan aday adayları ile görüşeceğini belirterek” Ben il başkanıyım, partimin yerel seçimlere firesiz girmesi için gayret göstermek görevim, bu çerçevede başta Osman Öden olmak üzere diğer başkan aday adayları ile de görüşeceğim” dedi.