CHP Ordu Milletvekili ulaştırma hizmetlerinde Trabzon’a ayrıcalıklı davranılmasına tepki gösterdi. Adıgüzel, önceki Bakan Karaismailoğlu ile mevcut Bakan Uraloğlu için ise “Karaismailoğlu-Uraloğlu fark etmiyor. Biz elin oğlu” dedi.

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel ”Oldu olacak Ordu ve Giresun'u başka bir bakanlığa bağlayın biz de başımızın çaresine bakalım” diye konuştu.

Adıgüzel ”Trabzon’da raylı sistem konuşuluyor, Ordu ve Giresun baypas ediliyor. Çevre yolunu konuşuyoruz, Giresun çevre yolu hiç konuşulmuyor, Fatsa Çevre Yolu hiç konuşulmuyor. Havalimanı diyoruz, sefer sayıları-sefer noktalarında Ordu ve Giresun baypas ediliyor. O zaman şöyle yapın seçim zamanı da Ordu ve Giresun'u baypas edin.

EDS'den Hayat Pahalılığı ve Emekli Maaş Zamları" ile ilgili Kitlesel Basın Açıklaması EDS'den Hayat Pahalılığı ve Emekli Maaş Zamları" ile ilgili Kitlesel Basın Açıklaması

BAŞIMIZIN ÇARESİNE BAKALIM

Doğrudan Trabzon'a gidin biz de başımızın çaresine bakalım. Ordu ve Giresun olarak hakkımızı istiyoruz kardeşim. Biz elin oğlu değiliz, Türkiye Cumhuriyeti'nin vatandaşıyız. Ordu ve Giresun'da yaşayan halk da Türkiye Cumhuriyeti'nin vatandaşıdır. Ayrımcılık yapmayın. Başka illere bol keseden harcama yaparken Ordu ve Giresun'u göz ardı etmeyin. Komşumuz Trabzon ilinin bakanları olduğu için biz de seviniyorduk. Ancak komşuda pişiyor bize hiçbir şey düşmüyor”