Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası dolayısıyla itfaiye personeliyle yemekte bir araya geldi.
Plajlar Mevkiindeki Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleşen yemekte konuşan Başkan Şenlikoğlu, vatandaşın canını malını kendi canından üstün tutan ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan itfaiye personelini emeklerinden dolayı tebrik etti.

9e5e6384d4b75b7d0af8638f40164412

Şenlikoğlu, önemli bir görev yürüten itfaiyecilerin, fedakarca çalıştığına dikkat çekerek, “Yangın başta olmak üzere her türlü doğal afette olay yerine giden ilk ekiplerden bir tanesi olan itfaiyecilerimize gösterdiği özveriden ve fedakarlıktan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Sizler şehrimizin cesur kahramanlarısınız. Belediyemizin en cefakar, en fedakar birimisiniz. Halkımızın can ve mal güvenliği için her türlü tehlikeyi göze alarak bu iş için canınızı ortaya koyuyorsunuz. Bütünlük ve uyum içinde halkımıza hizmet veriyorsunuz. Sizlere kazasız, belasız görevler diliyorum.” şeklinde konuştu.

Efsane isim kabri başında düzenlenen törenle dualarla anıldı. Efsane isim kabri başında düzenlenen törenle dualarla anıldı.

İtfaiye personelleri de Başkan Aytekin Şenlikoğlu’na düzenlenen organizasyon için teşekkür etti.