Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2023-2024 "Başarıyı Artırma Eylem Planı" Komisyon toplantısı 14 Eylül 2023 Salı günü Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesinde, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Yavuz ve komisyon üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

 Toplantının başında komisyon üyelerine 2022-2023 eğitim öğretim yılında yürütülen faaliyetlerin genel bir değerlendirmesi yapıldı. 

Aileler, Öğrenciler ve Kitapseverler Bu Fırsat Kaçmaz! Özen Kitap Kırtasiye'de Büyük İndirim! Aileler, Öğrenciler ve Kitapseverler Bu Fırsat Kaçmaz! Özen Kitap Kırtasiye'de Büyük İndirim!

Daha sonra İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2023-2024 eğitim öğretim yılı "Başarıyı Artırma Eylem Planı"nda yer alması gereken hususlar konusunda komisyon tarafından istişare ve paylaşımlar yapılarak, belirlenen hususlar karara bağlandı.

 İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Başarıyı Artırma Eylem Planı çalışmaları ile ilgili değerlendirmesinde; İl olarak akademik düzeyde son yıllarda yakaladığımız istikrarlı başarıya vurgu yaparak özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı komisyon nezdinde il eğitim camiasına teşekkür etti. 2023-2024 eğitim öğretim yılında il başarısını artırmak için şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı özveriyle ekip ruhu içerisinde çalışmalara devam edilmesini istedi.