Kadim Sanatların Şehri Giresun’dan Tüm Dünya'ya Kadim Sanatların Şehri Giresun’dan Tüm Dünya'ya

Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, 29 Eylül Cuma günü Bıtexen Giresunspor’a moral vermek amacıyla maç öncesi ziyarette bulundu.

Çotanak Spor Kompleksi Antrenman Sahası’nda gerçekleşen ziyarete Vali Mehmet Fatih Serdengeçti’nin yanı sıra İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer, Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Muzaffer Ergün ve beraberindeki heyet katıldı.

2023_373_02

Kulüp Başkanı Nahid Ramazan Yamak, Vali Serdengeçti'yi Bıtexen Giresunspor'un antrenman tesislerinde gururla ağırlayarak, bu özel ziyaretten duyduğu büyük memnuniyeti dile getirdi. Başkan Yamak, Vali Serdengeçti'ye kulüp hakkında kapsamlı bilgiler sunarak kulübün faaliyetleri, elde edilen başarılar ve gelecekteki hedeflerini ayrıntılı bir şekilde açıkladı.

Yeşil beyazlıların antrenmanını canlı izleyen Vali Serdengeçti, antrenman sonrası takımın motivasyonunu yükseltmek ve onlara moral vermek amacıyla teknik heyete ve futbolculara tatlı ikram etti.

2023_373_06

Teknik heyet ve futbolcularla bir süre sohbet eden Vali Serdengeçti, Bıtexen Giresunspor'un 30 Eylül Cumartesi günü kendi sahasında Altay futbol takımını ağırlayacağı Trendyol 1. Lig'in 7. haftasında galip geleceğine inancını dile getirerek Çotanaklara başarılar diledi.

Kulüp Başkanı Yamak da kulüp yönetimi, futbolcular, teknik ekip ve taraftarlar olarak Vali Serdengeçti'nin ziyaretinin kendilerini çok mutlu ettiğini ve bu tür desteklerin kulüp için çok değerli olduğunu vurguladı.