Çamoluk'da düzenlenen Bal Festivali'nde 'Ağa' Seçilen İşadamı Ergün Bakırhan, Belediye Başkanlığına Adaylığını açıkladı.

Giresun'un Çamoluk ilçesinde her yıl düzenlenen geleneksel Bal Festivali'nde 'Bal Ağası' unvanını kazanan işadamı Ergün Bakırhan,  belediye başkanlığına aday adayı oldu. 

Boş tarım arazileri siyez buğdayı ile buluşuyor Boş tarım arazileri siyez buğdayı ile buluşuyor

"İlçenin gelişimi ve yaşam kalitesinin artırılmalı"

Çamoluk’un mevcut sorunlarına ve göç vermesinin önüne geçilmesi gerektiğinin altını çizen ve  İlçenin gelişimi ve yaşam kalitesinin artırılması için hizmet etme arzusunu dile getiren Bakırhan, Çamoluk’un daha yaşanabilir bir yer haline getirilmesi için planladığı projeleri ve kamu kaynaklarının daha etkin kullanılması konusundaki fikirlerini paylaştı. Vurguladığı nokta, ilçenin ihtiyaçlarının karşılanması ve kamu hizmetlerinin iyileştirilmesi oldu.

"O giriyorsa bize çekilmek düşer." 

Ergün Bakırhan'ın adaylığını açıklaması sonrası aday olmayacağını söylen Çamoluk Dernek Başkanı Hacı Canik ve Ak Parti'den aday adaylığını açıklayan Rıdvan Alkan, "Ergün Abiye hayırlı olsun, o giriyorsa bize de çekilmek düşer." diyerek aday adaylığından çekildiğini açıkladı.