Yakup Karakaya, “Karadeniz Rant Yolu Bir Kez Daha Su Altında Kaldı” Yakup Karakaya, “Karadeniz Rant Yolu Bir Kez Daha Su Altında Kaldı”

AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Çiftçi Kayıt Sistemi’ne kayıtlı emekliler için gerekli talimatı verdiğini müjdeledi.

Başkan Yılmaz, yaptığı açıklamada, “Ömrünü Türkiye’nin gelişip kalkınmasına ve halkına hizmete adayan Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, emeklilerimize 5 bin Türk Lirası ikramiye verileceğini daha önce emeklilerimize müjdelemişti. Sayın Cumhurbaşkanımız son olarak 5 binTürk Lirası ikramiyeden bütün emeklilerimizin istifade etmeleri için Çiftçi Kayıt Sistemi’ne kayıtlı emeklilerimize de 5 bin Türk Lirası ikramiye ödenmesi için gerekli talimatı vermiştir. Bu karar milyonlarca emeklimizde büyük mutluluğa yol açmıştır. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere ilgili bakanlarımıza, milletvekillerimize ve emeği geçen herkese kamuoyunda büyük sevince yol açan müjdeleri için bir kez daha teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.