Giresun İyi Parti İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu yazılı açıklamalarda bulundu.

AK Parti Giresun Milletvekili aday adayları isimleri AK Parti Giresun Milletvekili aday adayları isimleri

Abdulkadir Eroğlu açıklamasında "Hayırlısıyla bugün Giresun il teşkilatının kongrelerini Görele ilçemizde yaparak başlatıyoruz kongre  döneminde partimizin oy oranını %26’ya çıkararak Türkiye çapında en yüksek oy oranına ulaşan dördüncü il olduk bize bu teveccüh gösteren Giresunlu hemşerilerime sonsuz minnet duyuyorum kongreler partilerin toylarıdır tüm hemşerilerimi kongrelerimize bekliyoruz. 

Partimiz üyelerinin üzerimize yüklediği sorumluluğu yerine getirmenin keyfi ile yeni kongre sürecini götüreceğiz. Bu iki yıllık kongre döneminde sayın genel başkanımın Giresun ilinde espiye Yağlıdere ve bulancakdaki esnaf gezilerini mitinge dönüştüren Giresun halkına sonsuz minnet ve teşekkür duygularımızı ifade ediyorum ve bu vesileyle bu başarıyı gösteren teşkilat mensuplarımı her daim saygıyla anacağım yüzümüzü ak ettiler bizi genel merkeze karşı mahcup etmediler bu kongre dönemine başarıyla geçirdik.

İlimizde iki hemşerimiz genel başkan yardımcısı olarak seçtirme başarısı gösterdik. İyi partide ilimiz en üst düzeyde temsil edilmenin keyfini de ayrıcalıklı olarak yaşıyoruz.

Kongremiz vatana millete ve Giresunumuza hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

Adsız tasarım (6)-1