Giresun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü 2023 Yılı Arılı Kovan Desteklemesi İcmal listesinin  İl Müdürlüğününweb sitesinde 5 iş günü süreyle askıya çıkarıldığını duyurdu.

Giresun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü​ yaptığı açıklamada;

"Hayvancılık Desteklemeleri Uygulama Tebliği (2023/41) kapsamında; 2023 yılı arılı kovan desteklemesine başvuran yetiştiricilerimizin, destekleme durumlarını gösteren İcmal-1 listesi, İl Müdürlüğümüz Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüklerimizin ilan panoları ile İl Müdürlüğümüz web sitesinde 5 iş günü süreyle askıya çıkarılmıştır.

Başkan Karadere, Yol Genişletme ve Beton Yol Çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Başkan Karadere, Yol Genişletme ve Beton Yol Çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

İcmal-1 listesi 12.01.2024 Cuma günü mesai bitimine kadar askıda kalacak olup, yetiştiricilerimizin destekleme durumlarını kontrol etmeleri ve bu süre zarfında tespit ettikleri hatalı durumlar için bağlı bulundukları İl ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüklerine itiraz başvurusunda bulunmaları önemle duyurulur."  denildi.