Giresun'a gelen Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Genel Müdürü Özcan Duman ve Daire Başkanı Ahmet Tarık Çakır okulları ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyareti sonrası  Genel Müdürü Özcan Duman ve Daire Başkanı Ahmet Tarık Çakır, Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu ile birlikte okullara ve kurumlara ziyaretler yaparak, eğitim öğretim faaliyetlerini inceleyerek yerinde gözlemlerde bulundu.

08154154_20240103_125450

Bu kapsamda, 3 Ocak Çarşamba günü Merkez İlçede Fındıkyurdu Anaokulu, 125. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,  Ali Haydar Emiroğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu ve  Aksu 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi'ne yapılan ziyaretlerde okul ve kurumlarımızın yönetici ve öğretmenleri de hazır bulundu. Ziyaret kapsamında ilimizdeki öğretmen ve yöneticilerle "Öğretmenler Odası Buluşması" gerçekleştirdi daha sonra ise Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi Toplantı Salonunda Merkez İlçe ve Okul Yöneticileri Toplantısı gerçekleştirdi.

İsraf, yolsuzluk ve talan düzenine; Fuat Köse ile son vereceğiz İsraf, yolsuzluk ve talan düzenine; Fuat Köse ile son vereceğiz

08154618_5

Devamında Genel Müdür Özcan Duman ve Daire Başkanı Ahmet Tarık Çakır, Keşap ilçesi Kaymakamlık ziyareti ve Keşap Türk Telekom Ortaokulunu ziyaret ederken ziyaret kapsamında ilçedeki öğretmen ve yöneticilerle "Öğretmenler Odası Buluşması" gerçekleştirdi ardından Keşap Fen Lisesi Toplantı Salonunda İlçe ve Okul Yöneticileri Toplantısı yapıldı.

4 Ocak Perşembe günü,  Espiye ilçesi Kaymakamlık ziyareti, Espiye Murat Şahin Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Şehit Sezgin Burak Cantürk Ortaokulunu ziyaret ederek ilçedeki öğretmen ve yöneticilerle "Öğretmenler Odası Buluşması" gerçekleştirdi ardından Espiye Yunus Emre Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda  İlçe ve Okul Yöneticileri Toplantısı yapıldı. Devamında ise Tirebolu ilçesi Kaymakamlık ziyareti Tirebolu Dumlupınar İlkokulu ve Tirebolu Anadolu Lisesi'ne ziyaretler gerçekleştirdi ve ziyaret kapsamında ilçedeki öğretmen ve yöneticilerle "Öğretmenler Odası Buluşması" gerçekleştirerek Tirebolu Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda İlçe ve Okul Yöneticileri Toplantısı yapıldı.

08155756_20240104_104222

Genel Müdür Özcan Duman ve Daire Başkanı Ahmet Tarık Çakır, okul ve kurum ziyaretlerinde yönetici ve öğretmenlerle de bir araya geldi. Sınıf ziyaretlerinde öğrencilerimizin bireysel eğitim faaliyetlerine katılarak yerinde gözlemlerde bulundu. Genel Müdür Duman, okullarda karşılaştığı velilerle sohbetler ederek, öğrencilerin eğitimi ve gelişimleri konusunda bilgiler alırken, velilerin istek ve önerilerini de dinledi.

08160315_1

Ziyaretlerinde öğretmenlerle de bir araya gelen Genel Müdür Duman, İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü'nün çalışmalarına dair bilgiler paylaşırken, okul ve kurumlarımızın eğitim öğretim faaliyetlerinin yürütülmesinde karşılaştıkları sorunlarla ihtiyaç ve isteklerini dinleyerek görüş alış verişinde bulundu.