Giresun’da yıkımı tamamlanan eski stadyumun yerinde, 24 bin 160 metrekare alanda yapımına başlanan yeni Millet Bahçesi çalışmalarını Ak Parti Giresun Milletvekili Av.Sabri Öztürk yerinde inceledi.

Giresun’da yapılmış en modern ve en kapsamlı sosyal donatı alanı olacak proje içeriğinde koşu yolu, bisiklet yolu, çocuk oyun alanı, açık otopark, peyzaj donatı alanları, yaya yürüyüş yolları ve tematik bahçeler yer alıyor.

Millet bahçesinde; ailelerin, gençlerin, yaşlıların ve her kesimden insanın burada bir çok faaliyete katılabileceğini belirten Öztürk, 'çarpık kentleşmenin olduğu bir şehirde 24 bin metrekare alana kurulan bu proje şehrimiz için çok kıymetli, 5900 metrekaresinde sosyal donatıların ve otoparkın olduğu, yaklaşık 19 bin metrekaresi ise tamamen yeşil alandan oluşacak projenin bu sene kasım ayı sonu gibi tamamlanmasını bekliyoruz' dedi. 

Kilisenin sahipleri: “Babamızdan miras kalan kilise tapulu malımızdır, burası tescili bir yapı olduğu için yıkamıyoruz" Kilisenin sahipleri: “Babamızdan miras kalan kilise tapulu malımızdır, burası tescili bir yapı olduğu için yıkamıyoruz"

MEDYA 28