Ramazan Bayramı dolayısıyla, bayramın birinci günü olan 21 Nisan Cuma günü saat 10:00’da Giresun Valiliği Makam katında, kamu görevlileri ve vatandaşlarla bayramlaşma töreni düzenlenecek.

Bulancak'tan Devlet Konservatuvarına Üstün Başarı Öyküsü! Bulancak'tan Devlet Konservatuvarına Üstün Başarı Öyküsü!

Giresun Valisi Enver Ünlü'nün ülkemizi yasa boğan depremlerin ardından Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesine koordinatör vali olarak görevlendirilmesi münasebetiyle bu bayram, Vali Vekili Mehmet Fikret Çavuş öncülüğünde kutlanacak.

Vali Vekili Mehmet Fikret Çavuş, kamu görevlileri ve vatandaşlarla Ramazan Bayramı’nın birinci günü Giresun Valiliğinde bayramlaşacak.

Valilikte gerçekleştirilecek bayramlaşma töreninin ardından, Vali Vekili Çavuş sırasıyla; Seyyid Vakkas Yurt Müdürlüğünde misafir edilen depremzede vatandaşları, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesini, Huzurevini, Türkiye Harp Malûlü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğini, Özel Harekât Şube Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığını, Batlama Jandarma Uygulama Noktasını, Emniyet Bölge Trafik Uygulama Noktasını ve Sahil Güvenlik 73 Komutanlığını ziyaret ederek görevi başındaki personellerin ve depremzede vatandaşlarımızın bayramını kutlayacak.