Vali Vekili Mehmet Fikret Çavuş, ülkemizi derinden üzen ve asrın felaketi olarak adlandırılan depremin ardından Giresun’da misafir edilen depremzede vatandaşlarıyla iftar programlarında bir araya gelmeye devam ediyor.

Vali Vekili Çavuş, depremde yaşanan zorlu süreçleri unutturmak ve ailelerin yaşam koşullarını iyileştirmek adına, Malatya, Adıyaman ve Hatay’dan ilimize gelerek Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde ve D.S.İ. Misafirhanesinde ağırlanan depremzedelerle 13 Nisan Perşembe günü iftar programında bir araya geldi.

2023_118_04

Görele'de Festival Coşkusu! Görele'de Festival Coşkusu!

Vali Vekili Çavuş, Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde düzenlenen iftar programından önce ve sonra depremzedelerle sohbet ederek, herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. Çocuklarla yakından ilgilenen Vali Vekili Çavuş, onlara satranç takımı hediye etti.

Programda yapmış olduğu konuşmada Vali Vekili Çavuş, Giresun Valiliği olarak depremzede vatandaşlarn her daim yanlarında olduğunu hatırlatarak acı günlerin tekrar yaşanmamasını temenni etti.

2023_118_01

Programda depremlerde vefat eden vatandaşlar için İl Müftüsü Ramazan Topcan tarafından yapılan dualara hep birlikte eşlik edildi. İftar programına katılan depremzede vatandaşlar, Vali Vekili Çavuş’a destekleri için teşekkür ettiler.

Depremzedelerle birlikte gerçekleştirilen iftar programına; Vali Vekili Mehmet Fikret Çavuş ve ilgili kurum amirleri katıldı.

2023_118_05