Vali Enver Ünlü ve eşi Sema Ünlü, Kurban Bayramı’nın birinci gününde Şehit J.Asb.Kd.Çvş. Hakan Gemici'nin ailesini ziyaret ederek bayramlaştı.

Vali Ünlü ve eşi, 28 Haziran Çarşamba günü Şehit J.Asb.Kd.Çvş. Hakan Gemici'nin eşi İngilizce Öğretmeni Elif Gemici'yi Giresun Merkez Hacısiyam Mahallesi’ndeki evinde ziyaret ederek bayramını kutladı.

Vali Ünlü ve eşi, Şehidimizin eşiyle bir süre sohbet ederek hatırını sordu. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette Vali Ünlü ve eşi Hanımefendi, Şehidimizin ailesine Türk Bayrağı hediye etti.

Giresun'un Cadde ve Sokakları Köpüklü Sularla Yıkanıyor Giresun'un Cadde ve Sokakları Köpüklü Sularla Yıkanıyor

Her fırsatta şehit aileleriyle bir araya gelen ve Şehitlerimizin geride bıraktığı emanetlerine sahip çıkarak, onlara devletin sıcak ve şefkatli yüzünü gösteren Vali Ünlü ve eşi, Şehidimizin eşine tekrardan sabır ve başsağlığı dileklerinde bulunarak tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet diledi.

Şehidimizin eşi Elif Gemici'de Vali Ünlü ve eşine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

2023_224_02

Şehit J.Asb.Kd.Çvş. Hakan Gemici, 10 Aralık 2012 tarihinde, Siirt-Pervari-Köprüçay Köyü Hasantepe Mevkiinde bölücü terör örgüt mensuplarına yönelik icra edilen operasyon sırasında helikopterin düşmesi sonucu şehit olmuştu. Giresun ili Keşap İlçesi nüfusuna kayıtlı 1988 doğumlu Şehit Hakan Gemici’nin kabri Keşap ilçesi Altınpınar Köyü Mezarlığında bulunmaktadır.