Program kapsamında; ülkemizin birliği ve devletimizin bekası uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizin ruhu için Giresun Merkez Hacı Miktad Camii'nde 17 Mart Cuma günü Cuma namazı öncesi hafızlar ve imam-hatipler tarafından Mevlid-i Şerif okunarak Kur’an-ı Kerim tilaveti icra edildi. 

Programın sonunda; Çanakkale Şehitlerimiz başta olmak üzere tüm şehitlerimiz ile 11 ilimizi etkileyen elim depremde ahirete irtihal eden vatandaşlarımız için hep birlikte dualar edildi.

42-1

Vali Ünlü tarafından, mevlit programına katılan cemaate camii çıkışında, lokum ve meyve suyu ikram edildi.

Mevlit programına katılan Vali Ünlü, program sonrası şehit aileleri ve vatandaşlarla da yakından ilgilenerek taleplerini dinledi.

Aileler, Öğrenciler ve Kitapseverler Bu Fırsat Kaçmaz! Özen Kitap Kırtasiye'de Büyük İndirim! Aileler, Öğrenciler ve Kitapseverler Bu Fırsat Kaçmaz! Özen Kitap Kırtasiye'de Büyük İndirim!

Vali Ünlü, Mevlid-i Şerif programı sonrası “18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 108. yılı ve Şehitleri Anma Günü münasebetiyle aziz şehitlerimiz ve 11 ilimizi etkileyen elim depremde ahirete irtihal eden vatandaşlarımız için mevlid-i şerif okuttuk. Rabbim kabul eylesin.” paylaşımında bulundu.