Vali Ünlü, başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Türkiye Futbol Federasyonu Spor Toto Süper Ligde mücadele eden Bıtexen Giresunspor’un Mayıs ayı içerisinde iç sahada oynayacağı; Fenerbahçe A.Ş. ve Trabzonspor A.Ş. futbol müsabakaları ile amatör spor müsabakaların sağlıklı ve güvenli bir ortamda oynanabilmesi için alınacak güvenlik tedbirleri görüşüldü.

Çınarlarspor, Bulancakspor'u ağırlıyor Çınarlarspor, Bulancakspor'u ağırlıyor

İlgili kurum yönetici ve temsilcilerinin katılımları ile gerçekleştirilen toplantıda, ilimizde yapılması planlanan spor müsabakalarının güvenliğinin sağlanmasına ilişkin önlemler de gözden geçirildi.

İlimizde oynanacak her türlü müsabakanın birlik, beraberlik içinde geçmesi, sevgi ve dostluklara vesile olması temennisinde bulunan Vali Ünlü, müsabakalarda herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması adına, tüm kurumların iş birliği içerisinde titizlikle çalışması talimatını verdi.

Vali Ünlü, toplantı ile ilgili olarak “İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantımızda ilimizde oynanması planlanan sportif müsabakaların huzur ve güven ortamı içinde gerçekleştirilebilmesi için alınacak tedbirleri ve yapılacak çalışmaları değerlendirdik.” sözlerine yer verdi.