Köse, Aytekin Şenlikoğlu’nu da mal varlığını açıklamaya davet etti. Köse, Aytekin Şenlikoğlu’nu da mal varlığını açıklamaya davet etti.

Giresun Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Mimar Nafiz Uğur Karaibrahimoğlu başkanlığında, yönetim kurulu üyeleri; eğitimci, Şükrü Konanç eğitimci Adem Bıçakçı, Sanatçı İsmail Tataroğlu ve Gazeteci Ufuk Kekül'den oluşan heyet, Vali Mehmet Fatih Serdengeçti'yi ziyaret etti.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Karaibrahimoğlu, Giresun'un turizmi  hakkındaki görüşlerini, turizm değerlerinin ülke ve dünya turizmine kazandırılması konusundaki önerilerini sundu. 
Dernek yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Vali Serdengeçti, kendisinin de gündeminde turizm olduğunu ve bu amaçla geziler yaparak bilgiler aldığını ifade etti. 
Başkan Uğur Karaibrahim yaptığı açıklamada, “Sayın Valimize çalışmalarımızı ve önerilerimizi içeren bir rapor sunduk. Sağolsunlar, ilgi ve desteklerini ifade etti. Dernek olarak Giresun’un turizminin geliştirilmesi, ilin ekonomik sosyal ve kültürel yaşamına katkı sunması için bir çaba içindeyiz. Bu amaçla turizmin bütün paydaşları, STK’lar, kamu kurum ve kuruluşlarının katlımıyla bir Turizm Çalıştay’ı düzenleme önerimiz var. Buna sıcak bakıldı” değerlendirmesinde bulundu.