Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti'ye olan tebrik ziyaretleri, 21 Ağustos 2023 tarihinde göreve başlamasının ardından aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Bu kapsamda 31 Ağustos Perşembe günü, ilçe ve il düzeyinde önemli isimler, bir dizi ziyaret gerçekleştirerek Vali Serdengeçti'ye hayırlı olsun dileklerini iletti.

2023_309_08

Ziyaretçiler arasında; Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, AK Parti Espiye İlçe Başkanı Samet Önal, Halkbankası Osman Ağa Şubesi Müdürü Murat Akkaya, Dereli Belediye Başkanı Zeki Şenlikoğlu, Görele Belediye Başkanı Ahmet Süleymanoğlu, AK Parti Görele İlçe Başkanı Kamil Ok, MHP İl Başkanı Mahmut Karakuş ve beraberlerindeki heyet yer aldı.

İl Müftülüğü'nden Mevlid Kandili Programı İl Müftülüğü'nden Mevlid Kandili Programı

2023_309_05

Ayrıca, Giresun Kent Konseyi Başkanı Abdullah Mürşit Gürel, Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, emekli Tuğgeneral Ali Aydın, Sayıştay Başdenetçisi Ahmet Ortak ile Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar da Vali Serdengeçti'yi ziyaret eden isimler arasındaydı.

Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, ziyaretlerin kendisini onurlandırdığını belirterek, ilçe ve il düzeyindeki tüm paydaşlarla iş birliği içerisinde Giresun'un kalkınması ve gelişmesi için elbirliğiyle çalışacaklarını vurguladı.