Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti, Samsun Valiliği ile Samsun Büyük Şehir Belediye Başkanlığına nezaket ziyaretinde bulundu.

Vali Serdengeçti, 1 Eylül Cuma günü Kocaeli ili Gölcük Kaymakamı Yusuf Özdemir'in cenaze törenine katılmak için Samsun’a gitti.

Cenaze töreninin ardından Vali Serdengeçti, İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Bülent Turan ve beraberindeki heyetle Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

Ardından; Bakan Yardımcısı Turan, Vali Serdengeçti ve Amasya Valisi Yılmaz Doruk'un da içinde bulunduğu heyet, Samsun Valiliğini ziyaret etti.

2023_312_03

Başkan Karan, “Milletvekili Bayraktar sadece kendini değil, Fiskobirlik’i de Türkiye’ye iyi reklam etmiyor” Başkan Karan, “Milletvekili Bayraktar sadece kendini değil, Fiskobirlik’i de Türkiye’ye iyi reklam etmiyor”

Samsun Valisi Orhan Tavlı'nın Makamında gerçekleşen ziyaret sırasında, bölgeyi ilgilendiren konularda istişarelerde bulunuldu.

Vali Serdengeçti, Milli Mücadelenin başladığı ve bağımsızlık ateşinin yakıldığı Samsun'da olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, Samsun Valisi Orhan Tavlı ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.

Ziyaretler çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.