Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, Giresun Anadolu Engelliler Yardımlaşma ve Spor Kulübü Dernek Başkanı Nihat Yayla ve yönetim kurulunu kabul etti.

Valilik makamında 8 Kasım Çarşamba günü saat 15.30’da gerçekleştirilen kabulde Dernek Başkanı Yayla tarafından engellilerin yaşamlarını kolaylaştırmaya yönelik yapılan ve yapılabilecek çalışmalar ile engellilere sağlanan destekler hakkında bilgi verildi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, derneğin faaliyet ve çalışmalarını dikkatle dinleyen Vali Serdengeçti, engellilerin toplum içinde daha fazla yer almalarını teşvik eden bu tür organizasyonları desteklemeyi sürdüreceklerini belirtti.

Giresun Üniversitesi, dünya sıralamasında 33 basamak yükseldi Giresun Üniversitesi, dünya sıralamasında 33 basamak yükseldi

2023_456_04

Kabulde Dernek Başkanı Yayla, Vali Serdengeçti'ye teşekkürlerini ifade etmek ve anlamlı bir hatıra bırakmak amacıyla özel bir tablo hediye etti.

Vali Serdengeçti, ziyaret sonrası sosyal medya hesabından ‘Tüm Engelleri Sevgiyle Aşıyoruz’ başlığıyla yayımlamış olduğu paylaşımda “Giresun Anadolu Engelliler Yardımlaşma ve Spor Kulübümüze nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.

Yüce devletimizin şefkat şemsiyesi dışında tek bir vatandaşımızın dahi kalmaması adına özel bir gayret gösteriyoruz.” ifadelerine yer verdi.