Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında, Cumhuriyet'in kuruluşunun 100'üncü yıl dönemi münasebetiyle Giresun Vali Mehmet Fatih Serdengeçti'nin ev sahipliğinde Tebrikat Töreni düzenlendi.

Giresun Valiliği binası, bayraklarla süslenirken, vatandaşlar bu özel günde Valilik önünde toplandı. Vali Serdengeçti, sabah saatlerinden itibaren gelen tebrikleri kabul etmek için makamında hazır bulundu. İl protokolü, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve öğrenciler de tebriklerini iletmek üzere Valiliğe akın etti.

Kabul töreni öncesi Vali Serdengeçti, "Biz hazırız, sizleri bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

LAYIKIYLA T.C. GİRESUN BELEDİYESi LAYIKIYLA T.C. GİRESUN BELEDİYESi

2023_428_01

2023_428_02

29 Ekim Pazar günü saat 09.45’te Valilik Makamında düzenlenen kabul töreninde Vali Serdengeçti; Giresun Milletvekilleri Prof. Dr. Nazım Elmas ve Ali Temür ile Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu başta olmak üzere il protokolü, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının yetkilileri ve vatandaşların tebriklerini kabul etti.

2023_428_03

Vali Serdengeçti, Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yıl dönümünde tüm vatandaşları tebrik ederek, Türkiye Cumhuriyeti'nin daha nice yüzyıllar boyunca güçlenerek devam etmesini diledi.

2023_428_14

Kabul töreni sonrası Vali Serdengeçti, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle Valiliğimizde gerçekleştirdiğimiz Tebrikat Töreni'nde tebrikleri kabul ettik.” paylaşımında bulundu.